Bukmacherzy w Polsce

Rynek zakładów w Europie i na całym świecie przeżywa rozkwit. Polska jest jednym z największych graczy w regionie europejskim, a zakłady sportowe są akceptowane przez legalnych bukmacherów i międzynarodowe firmy działające na podstawie licencji.

Pomimo różnych licencji i historii powstania, wymagania stawiane bukmacherom są takie same: wiarygodność, wybór wydarzeń i zasięg, dostępność i wygoda stron internetowych oraz możliwość wypłaty pieniędzy. Na przykład, według użytkowników, najlepszą aplikacją mobilną dla bukmacherów jest sts aplikacja.

Legalność zakładów bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie są w Polsce legalne, ale bukmacherzy napotykają na kilka przeszkód. Od 2009 r. obowiązuje ustawa regulująca legalne zakłady. Bukmacherzy płacą podatki i zasilają budżet państwa, ale wpływa to na popularność lokalnych bukmacherów.

Od 2017 r. obowiązuje zakaz działalności nielegalnych bukmacherów w regionie, którzy nie płacą podatków w Polsce, ale przyjmują graczy z regionu. Lista bukmacherów przyjmujących zakłady w polskich złotych przekracza 50 firm. Międzynarodowi bukmacherzy oferują graczom z Polski zakłady w lokalnej walucie, obsługę w ich ojczystym języku oraz szeroki wachlarz opcji wpłat i wypłat.

Główni bukmacherzy

W Polsce dozwolone są nie tylko zakłady sportowe, ale także zakłady na fortunę (poker) i automaty do gry. Jednym z liderów na polskim rynku jest nadal bukmacher STS.

Jak wybrać bukmachera do obstawiania zakładów?

Oto ranking, który uwzględnia:

– Dostępność licencji, w tym przypadku zarówno lokalnych, jak i zagranicznych oraz w krajach UE.

– Możliwość otwarcia rachunku w walucie lokalnej.

– Czas przetwarzania zakładów i żądań wypłaty. Rozpatrzenie wniosku i przekazanie środków trwa zazwyczaj nie dłużej niż 12-36 godzin. Istnieją bukmacherzy oferujący natychmiastową wypłatę wygranych.

– Dostępność usług pomocniczych i metod komunikacji.

Równie ważnymi elementami w tworzeniu rankingów są recenzje prawdziwych graczy oraz dostępność aplikacji mobilnych, co upraszcza system pracy i obstawiania online.

Główną walutą zakładów dla graczy z Polski jest złoty, ale wielu bukmacherów akceptuje zakłady w dolarach, euro i funtach szterlingach. Gracze mają dostęp do lokalnych i oficjalnie autoryzowanych zagranicznych bukmacherów oraz firm offshore, do których można się dostać za pośrednictwem działającego lustra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *